Finas logotipas

100% debesų technologijos

Apskaitos programa FINAS – sukurta naudojant “debesų technologijas“, todėl darbas su apskaita vyksta naudojant interneto naršykles „Chrome“ ar „Mozilla“. Apskaitos programa suteikia galimybę Jūsų įmonės darbuotojams ir vadovams prisijungti prie programos iš bet kurios vietos ar nutolusių įmonės padalinių. Taip pat įmonei atkrenta būtinybė pirkti brangią serverinę kompiuterinę ir programinę įrangą, rūpintis jos atnaujinimu ir aptarnavimu, nes duomenys laikomi sertifikuotame duomenų centre.
 
Pageidaujate sužinoti plačiau, domina kaina ?
Kreipkitės elektroniniu paštu info@eksitonas.lt arba telefonu 8-45 582261
 

FINAS –  pritaikyta darbui įvairios paskirties įmonėms

Paslaugų

Programą naudoja paslaugų įmonės, transporto logistikos, statybinės ir k.t.

Gamybinėms

Sukurti specializuoti gamybinės apskaitos moduliai: gaminių komplektacija, grūdų apskaita, akciziniai žiniaraščiai ir k.t.

Prekybinėms

Prekybinių įmonių moduliai: prekių kainininkai, veiklos rezultatai pagal vadybininkus ir k.t.

Teikiamos paslaugos už programos priežiūrą:

  • vartotojų konsultacijos telefonu ir el.paštu;
  • modulių atnaujinimai;
  • serverio nuoma (duomenys kaupiami sertifikuotame duomenų centre).

Finas moduliai:

Sąskaitų planas, bendrieji žurnalai, balansas, pelno-nuostolio ataskaitos, tiekėjų ir pirkėjų kortelės, pirkimo sąskaitos, pardavimo sąskaitos, atsiskaitymai su tiekėjais, pirkėjų apmokėjimai, gautų ir išrašytų sąskaitų registro formavimas i.SAF.

Galimybė apskaityti sandėlio likučius vedant kiekinę atsargų apskaitą: prekių korteles, skirtingus sandėlius, prekių pajamavimus, nurašymus, perkėlimus tarp sandėlių, pirkimus ir pardavimus, prekių inventorizaciją, važtaraščių eksportą į VMI išmaniąją i.VAZ sistemą.

Galimybė spausdinti kasos pajamų ir išlaidų orderius, vesti kasos knygą, sekti skolą pagal materialiai atsakingus asmenis.

Galimybė vesti ilgalaikio turto korteles, skaičiuoti ilgalaikio turto nusidėvėjimą.

Galimybė pajamuoti gaminius, juos komplektuoti iš žaliavų, spausdinti gamybos aktus.

Galimybė vesti pirkimo-pardavimo sutartis, kontroliuoti jų įvykdymą.

Galimybė tiekėjams atliktus pavedimus perkelti į banką SEPA formatu. Tokiu būdu nebereikia banko programoje suvedinėti atliktų pavedimų.

Galimybė išrašyti faktūras skirtingomis valiutomis, atlikti mokėjimus, koreguoti skolą dėl valiutos pasikeitimo įtakos. Valiutos kursų automatinis atnaujinimas: modulis turi galimybę jungtis prie Lietuvos banko ir atsiųsti pasirinktos dienos valiutų kursus.

Galimybė vadovams stebėti įmonės veiklos rezultatus grafikuose: didžiausi įmonės skolininkai, pardavimai, veiklos rezultatai ir t.t. Grafinės analizės įrankis padeda vartotojui pačiam susikurti pageidaujamos analizės duomenis.

Darbo užmokesčio apskaitos programa: asmens kortelės, priskaitymai, atskaitymai, tabelių pildymas, mokesčių skaičiavimas ir t.t.

Modulis pritaikytas įmonėms dirbančioms su grūdais: grūdų supirkimas, tyrimas dėl drėgmės, šiukšlingumo, baltymų ir t.t. , svorio nuoskaitų skaičiavimas, supirkimo, pardavimo kainos paskaičiavimas, supirkimo, pardavimo sutartys ir jų kontrolė ir t.t.

Kaina pagal susitarimą

Modulis leidžia pajamuoti atsargas pagal objektus, jas nurašyti, sekti objektų pelningumus, spausdinti atliktų darbų aktus.

Kaina pagal susitarimą

Akcizinių gėrimų (alkoholinių) gamybos modulis pritaikytas gamybinėms įmonėms. Modulis leidžia formuoti akcizinius žiniaraščius, deklaracijas, duomenis perduoti į VMI.

Kaina pagal susitarimą

Modulio pagalba galima atsakingiems asmenis priskirti darbus ir užduotis darbuotojams bei sekti jų įvykdymą. Modulis pritaikytas darbui su išmaniais įrenginiais: telefonais, planšetėmis.

Kaina pagal susitarimą

Programos langų pavyzdžiai: